Bugun...AKGÜN DURU TEKRAR BAŞKAN

Silivrispor lokalinde yapılan seçimli kongreye Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu, Silivrispor Kulübü eski Başkanlarından İhsan Atun ile birlikte eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri birlikte katılım sağladı.

facebook-paylas
Güncelleme: 24-06-2018 17:17:35 Tarih: 24-06-2018 10:26

 AKGÜN DURU TEKRAR BAŞKAN

TFF 3.Lig ekiplerinden Silivrispor’da dün yapılan olağan genel kurul sonrasında seçime tek liste ile katılan Akgün Duru güven tazeledi. Katılımın oldukça yoğun olduğu seçimde Duru 3 yıllığına yeniden göreve geldi.

Açılış ve Yoklamanın ardından çoğunluğun sağlanmasından dolayı Genel Kurul Divan Heteyi Seçimi 1 Başkan ve 2 Üyenin seçimi gerçekleşti.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından başlayan Genel Kurulda faaliyet raporu, hesap raporu, denetleme kurulu raporu, tahmini bütçe okunarak müzakeresi greçekleşti. raporların tamamı oy birliği ile kabul edildi. Yönetim- Denetim ve Disiplin Kurulunun ibrasından sonra tek liste aday olarak Akgün Duru açık oy ile oy birliği ile tekrar başkan olarak seçildi. 


TFF 3. Lig ekiplerinden Silivrispor olağan genel kurulu gerçekleşti. Tek liste olarak tekrar Başkanlığa seçilen Akgün Duru'nun yönetim listesi şu şekilde; 


Asil Üyeler;  Akgün Duru, Turgay Sakarya, Eyüp Bayburtlu, Mehmet Ayyıldız, Turgay Sezginer, Burhan Soyaslan, Naci Aydın, Ali Özkök, Hayrettin Atasoy, Levent Saygılı ve Sebahattin Akbıyık 
Yedek Üyeler; Nuri Çolakoğlu, Erdal Bilir, Doğan Özkoç, N. Edip Karaman, Orçun Koyuncuoğlu ve Oktay Erdem
Denetim Kurulu; Nevzat Sezen, Özer Doğan ve Adem Argıç 
Denetim Kurulu Yedekler; Naim Çelik, Kemal Fildiş ve Gökhan Tuna
Disiplin Kurulu Asil Üyeler; Orhan Öpçin, Hayrettin Yılmaz ve Cafer Öpçin 
Disiplin Kurulu Yedek Üyeler;Ayşegül Uluşahin, Yalçın Çevrim ve İlhan Tekin 


Türkiye Futbol Federasyonu Delegeliğinde asil üye Akgün Duru, yedek üye Turgay Sezginer 


Dilek ve temenniler bölümünde bir konuşma yapan eski yönetim kurulu üyesi Ufuk Bek geçtiğimiz sezon ligi istenilen yerde bitiremediklerini, bunda kendisi de olmak üzere herkesin sorumluluğu bulunduğunu söyledi. Bek “Geçtiğimiz sezon benim de içinde yer aldığım yönetim kurulu olarak istediğimiz başarıyı elde edemedik. Bu sadece bir kişinin değil işin içinde olsun ya da olmasın herkesin ortak bir sorumluğudur. Geçen sene çok büyük hatalar yapıldı. Bu hatanın içinde Silivrisporluyum diyen herkesin payı var. Hepimizin az çok hatası var. Sonuç olarak yeni dönemde geçen sene yapılan hatalardan mutlaka ders çıkarılmalı  diye düşünüyorum. İnşallah yeni yönetim kurulu bu konuda daha kararlılık içinde hareket eder. Silivrispor’a yakışan yer 2.Ligdir.” şeklinde konuştu.


Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu da bir konuşma yaparak Silivri Belediyesi olarak her zaman Silivrispor’un  arkasında olmaya devam edeceklerini söyledi. Balcıoğlu “Silivrispor, sporda Silivri’nin her zaman en büyük markasıdır. Bundan sonra da olmaya devam edecektir. Sporda herşey sportif başarı değildir. Gençleri kötü alışkanlıklardan alı koyup onları spor sahalarına çekmek de en az sportif başarılar kadar büyük önem taşımaktadır. Gençleri kaynaştırıp onları spora teşvik etmek, yönlendirmek ve yarıştırmak da en az sportif başarı kadar önemlidir. Bu bir gönül işidir. Yeni yönetime de önümüzdeki dönemde üstün başarılar diliyorum.” Diye konuştu.


Genel kurula tek liste ile katılan Akgün yeniden başkanlığa seçilirken kongrenin ardından da teşekkür konuşması yaptı. Duru “Daha önce planlanmış programı nedeniyle bugün aramızda olmayan Silivri Belediye Başkanı Sayın Özcan Işıklar’a, onu temsilen bugün aramızda bulunan başkan yardımcısı Sayın Bora Balcıoğlu’na Silivri kongre üyelerine, Kasaba Taraftar Grubu’na, Barikat Taraftar Grubu’na, camiaya destek olan iş adamlarına, camianın  duyurulması adına haberleriyle destek veren görsel ve yazılı basına, yönetim kurulunda görev alan eski ve yeni takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinden birini sergilediğimiz bu genel kurulumuzun Silivrisporumuz’a hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” Dedi. Duru, genel kurulun ardından genel kurula  katılım sağlayan herkesle ayrı ayrı fotoğraflar çektirerek kimsenin fotoğraf çekilme isteğini geri çevirmedi.
Editör: SERVET SARIOĞLU TATAR
Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI