Bugun...


SERVET SARIOĞLU TATAR

facebook-paylas
YILMAZ, YILMADI!
Tarih: 07-04-2019 18:59:00 Güncelleme: 08-04-2019 23:37:00


İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığında Ak Parti umduğunu bulamamış gibi olsa da İstanbul genelinde sayımlar halen devam ediyor.

 

 Her ne kadar Millet İttifakı CHP Adayı Ekrem İmamoğlu ve YSK’dan gelen açıklamalarla kendini Belediye Başkanı olarak ilan edip pankartlarını bastırsa da ( ki bence hak ediyor) mazbatayı almadan maalesef başkan “Başkan” olmuyor.

 

 Bakıldığında nasıl ki İmamoğlu İstanbul’da kapı kapı gezerek kendini tanıtıp gönül aldıysa 70 gün boyunca, yarın mazbatasını alacak olan Silivri Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz içinde aynı şeyler geçerli.

 

Yılmaz 70 gün boyunca kapı kapı gezdi. Girilmez denilen yerlere girip, kendini tanıtarak Silivri için mücadele etti. Bundan dolayıdır ki Silivri’de hesaplar tutmadı.

 

Eşitlik ve liyakat ilkelerini benimseyen Yılmaz, Silivri halkına kendini inandırdı. Gönülleri fetih etti.

 

Bundan sonrasında ne olacak hep birlikte göreceğiz.

 

Yılmaz’ın işi biraz zor gibi, Belediye Başkan Yardımcılığı olsun, kendi kadrosunu kurma olsun sonuç nerelere gidecek bakacağız.

 

Benim kendisini gözlemlediğim kadarıyla, şunu dip not olarak belirtmek istiyorum. Yılmaz, ipinin ucunu birilerine vereceğe benzemiyor. (Her kuşun eti yenmez)

 

Bence kimse bir yerlere geleceğim diye düşünüp, mazbatasını almadan oda arayışı derdine düşüp, hayallere dalmasın.

 

Yılmaz, Silivri halkını kucaklayacağını söylerken, çakallara elini verip kolunu kaptıracağını belirtmedi.

 

Son bir şey daha eklemek isterim, Yılmaz’ın kendisini ziyaret edecek olan vatandaşlardan bir ricası var, kendisine çiçek göndermek yerine Silivrispor’a bağış yapılması konusunda buradan bunu da hatırlatmış olayım. Ve bundan dolayı da kendisini tebrik ediyorum.

 

Uzatmadan…

 

İBB’yi kim kazanırsa kazansın, Volkan Yılmaz’a ve Silivri’ye hayırlı olsun.  

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI